Upozornění na změny!!!

28.01.2015 18:09

Vážení členové a přátelé ježků,

v souvislosti s odsouhlasením na členské schůzi dochází s okamžitou platností k několika změnám, které se budou týkat především registračního řádu.

1. Již není možné pro nečleny vystavovat PP, a to nejen na odchovy, ale ani na dospělá zvířata.
  2. Registrovat je možné pouze zvířata se známými předky v první generaci, tj. otcem a matkou (jméno, datum narození, barva, chovatel, majitel a speciálně u ježků ze ZOO Jihlava je nutné znát číslo čipu obou rodičů).
  3. Chovatelé, kteří mají bydliště do 50km od nejbližšího poradce chovu jsou povinni před zařazením do chovu obonitovat všechna zvířata narozená po 1.1.2015 včetně.
  4. Mění se výše poplatku za registraci vrhu - nyní 50,- Kč.
  5. Vzhledem ke zvýšení poštovného od 1.2.2015 se také zvyšuje poštovné za odeslání zdravotních průkazů.
  6. Členy KCHJ žádám, aby se na webu KCHJ registrovali mailem, který máte uvedený jako kontaktní. S jiným mailem Vám bude odepřen přístup do členské sekce a nepůjdou Vám registrovat zvířata!

Přeji do dalšího roku spoustu chovatelských i výstavních úspěchů a hlavně spoustu krásných chvil strávených s Vašimi pichláčky.

Za výbor KCHJ,

Eva Němčanská