Poplatky

Pro nečleny

v Kč v €
změny, při nichž je nutné zaslat nový rodokmen 45,- 3,-

Poplatky v Eurech jsou stanoveny pevnou částkou bez ohledu na kurz. V případě výrazné změny budou adekvátně přepočteny a aktualizovány. Zdánlivě vyšší poplatky při platbě v eurech jsou dány ceníkem České pošty za doporučený dopis na Slovensko.

Při registraci více ježků přes individuální formulář platíte registrační poplatek pouze jednou. V jedné registraci lze zaslat maximálně 3 rodokmeny. Pokud registrujete více zvířat, je třeba registrační poplatek uhradit vícekrát, podle počtu rodokmenů.

Při registraci vrhu platíte registrační poplatek pouze jednou. V jedné registraci lze zaslat maximálně 7 rodokmenů. Pokud registrujete více zvířat, je třeba registrační poplatek uhradit vícekrát, podle počtu rodokmenů.

Členské příspěvky je nutné uhradit do konce měsíce února příslušného roku.

Poplatek za bonitaci se platí pouze v případě, pokud je zvíře zařazeno jako "Chovné", případně "Chovné s výhradou". Pokud je zvíře zařazeno do kategorie "Pet", bonitační poplatek odpadá.

Výměna elektronicky zaslaných rodokmenů EHCE, UKAPHR a MTTE je pro členy klubu zdarma. Pokud vlastníte více ježků s těmito rodokmeny, prosíme o zaslání všech najednou. Vzhledem k objemu dat, které je nutné při takovýchto výměnách do registru zadat, však prosíme o pochopení delší lhůty na zaslání rodokmenů zpět.

Všechny poplatky je nutné uhradit maximálně do 14 dnů od odeslání formulářů, u členského příspěvku do 14 dnů od přijetí do Klubu a přiřazení čísla členské karty. Přihlášky a registrace neuhrazené v termínu budou stornovány.

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2700410819 / 2010
Bankovní spojení pro platby v EUR v SR 2700410819 / 8330

Veškerý pohyb financí na účtu klubu můžete sledovat ZDE.

Variabilní symboly

Pro snadnější zařazování plateb k jednotlivým registracím prosíme o používání následujících variabilních symbolů při zadávání plateb. Ze stejného důvodu prosíme o provádění plateb i registrací najednou, v jeden den.

Pro členy:

Prvních 7 symbolů je číslo Vaší členské karty. Pro rozlišení jednotlivých plateb používejte uvedená koncová dvojčíslí.

roční členský příspěvek 11
individuální registrace 22
registrace vrhu 33
registrace stáda 44
zpoplatněné změny 55
bonitace 66
platby za zdravotní průkazy 77
duplikát členské karty 88
marketingové předměty 99

Pro nečleny:

Před platbou požádejte přes e-mail klubu o přidělení variabilního symbolu pro Váši platbu.

Zdravotní průkazy ježků

Pro zasílání po České Republice jsou ceny následující:

cena: 7,- Kč / kus - člen KCHJ

cena: 10,- Kč / kus - nečlen KCHJ

poštovné: 60,- Kč / obálka na max 10 ks

poštovné pro 100 ks: 100,- Kč / obálka

Pro zasílání na Slovensko jsou ceny následující:

pro členy KCHJ a veterinární ordinace: 0,40 € / kus

ostatní: 0,80 € / kus

poštovné:

zásilka do 50g: 2,50 €

zásilka 51 - 100g: 3,25 €

zásilka 101 - 250g: 4,50  €

OBJEDNÁVKU LZE PROVÉST ZDE.

VS (variabilní symbol) pro členy KCHJ je číslo členské karty + dvojčíslí 77, VS pro nečleny bude zaslán mailem po přijetí objednávky.

Na požádání vystavíme zjednodušený daňový doklad.

Do jedné obálky se vejde maximálně 10 ks průkazů.

Můžeme nabídnout odeslání 100 ks zdravotních průkazek ve větší obálce.

Průkazy nelze zasílat na dobírku.

Váha zásilky Vám bude sdělena mailem při potvrzení objednávky. Váha obálky s 10 průkazy je 136 g,

váha obálky A4 se 100 ks průkazů je 1160 g.

Po domluvě je možné zaslat průkazky zároveň s průkazy původu.

Zdravotní průkazy lze také zakoupit na výstavách a akcích pořádaných Klubem.