Vítáme Vás na stránkách klubu chovatelů, majitelů a přátel ježků.

Klub chovatelů ježků (KCHJ) byl oficiálně registrován Ministerstvem vnitra ČR dne 28.3.2013. 

Cílem Klubu chovatelů ježků je sdružovat chovatele a milovníky nejen Afrických Pygmy ježků, jejichž registr na území ČR a Slovenska vede, ale i jiných druhů ježků a bodlínů chovaných v našich domácnostech. Klub všestranně propaguje zásady správného a zodpovědného chovu, vzdělává nejenom členy sdružení, ale i širokou veřejnost, a to zejména v oblasti chovu a zdraví ježků. Pro stále větší zájem o tato zvířata klub také pravidelně pořádá výstavy. Dále se ve spolupráci se záchrannými stanicemi volně žijících živočichů věnujeme i ochraně divoce žijících ježků a spolupracujeme i se zahraničními kluby s obdobným zaměřením.

Klub chovatelů ježků je neziskovou organizací. Jeho příjmy tvoří členské příspěvky, dary a dotace. Veškeré příjmy budou využity pro naplnění cílů sdružení a jeho provoz.

Výhodami pro členy klubu jsou nižší poplatky za administrativní úkony spojené s registracemi ježků a výstavami, členům klubu je 2x ročně zasílán e-mailem věstník s termíny akcí klubu, články na zajímavá témata spojená s chovem ježků a mnohým dalším. Také neustále jednáme o spolupráci s dodavateli krmiv a chovatelských potřeb na výhodných nákupech pro členy KCHJ...

V současné době také existují dvě online fóra, kde můžete s ostatními členy klubu probrat své "ježčí záležitosti", zeptat se na radu, nebo naopak dobrou radu poskytnout.

skupina na facebooku

diskuze na portálu králíci.cz

Pokud Vás ježečci zaujali a chtěli byste se stát členy Klubu chovatelů ježků, pokračujte prosím k sekci Přihláška.

SPONZOŘI

¨
 
 
 

Novinky

Vánoční provoz

21.12.2015 18:46
Oznamujeme, že od 21.12.2015 do 3.1.2016 včetně výbor Klubu nepracuje a na maily i dotazy bude...

Výstava v Praze

25.09.2015 17:59
Výsledky výstavy spolu s odkazem na fotky jsou již umístěny v sekci Akce klubu. Touto cestou bych...

Upozornění na změny v Chovatelském řádu

26.06.2015 11:23
Na mimořádné schůzi výboru dne 25.6. byly s okamžitou platností schváleny tyto změny. Bonitační...
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Spolupracujeme