Vítáme Vás na stránkách klubu chovatelů, majitelů a přátel ježků.

Klub chovatelů ježků (KCHJ) byl oficiálně registrován Ministerstvem vnitra ČR dne 28.3.2013. 

Cílem Klubu chovatelů ježků je sdružovat chovatele a milovníky nejen Afrických Pygmy ježků, jejichž registr na území ČR a Slovenska vede, ale i jiných druhů ježků a bodlínů chovaných v našich domácnostech. Klub všestranně propaguje zásady správného a zodpovědného chovu, vzdělává nejenom členy sdružení, ale i širokou veřejnost, a to zejména v oblasti chovu a zdraví ježků. Pro stále větší zájem o tato zvířata klub také pravidelně pořádá výstavy. Dále se ve spolupráci se záchrannými stanicemi volně žijících živočichů věnujeme i ochraně divoce žijících ježků a spolupracujeme i se zahraničními kluby s obdobným zaměřením.

Klub chovatelů ježků je neziskovou organizací. Jeho příjmy tvoří členské příspěvky, dary a dotace. Veškeré příjmy budou využity pro naplnění cílů sdružení a jeho provoz.

Výhodami pro členy klubu jsou nižší poplatky za administrativní úkony spojené s registracemi ježků a výstavami, členům klubu je 2x ročně zasílán e-mailem věstník s termíny akcí klubu, články na zajímavá témata spojená s chovem ježků a mnohým dalším. Také neustále jednáme o spolupráci s dodavateli krmiv a chovatelských potřeb na výhodných nákupech pro členy KCHJ...

V současné době také existují dvě online fóra, kde můžete s ostatními členy klubu probrat své "ježčí záležitosti", zeptat se na radu, nebo naopak dobrou radu poskytnout.

skupina na facebooku

diskuze na portálu králíci.cz

Pokud Vás ježečci zaujali a chtěli byste se stát členy Klubu chovatelů ježků, pokračujte prosím k sekci Přihláška.

SPONZOŘI

¨
 
 
 

Novinky

3. Mezinárodní výstava exotických ježků Pardububice 2016 - Spuštěny přihlášky !!!

03.04.2016 13:30

Upozornění na odstávku systému

23.03.2016 11:21
Dovoluji si upozornit, že z důvodu přebírky veškeré agendy novým výborem a stěhování neboudou...

Kárné řízení - zápis

23.03.2016 10:53
1 mimořádná 2016.doc (138240)
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Spolupracujeme