Vítáme Vás na stránkách klubu chovatelů, majitelů a přátel ježků.

Klub chovatelů ježků (KCHJ) byl oficiálně registrován Ministerstvem vnitra ČR dne 28.3.2013. 

Cílem Klubu chovatelů ježků je sdružovat chovatele a milovníky nejen Afrických Pygmy ježků, jejichž registr na území ČR a Slovenska vede, ale i jiných druhů ježků a bodlínů chovaných v našich domácnostech. Klub všestranně propaguje zásady správného a zodpovědného chovu, vzdělává nejenom členy sdružení, ale i širokou veřejnost, a to zejména v oblasti chovu a zdraví ježků. Pro stále větší zájem o tato zvířata klub také pravidelně pořádá výstavy. Dále se ve spolupráci se záchrannými stanicemi volně žijících živočichů věnujeme i ochraně divoce žijících ježků a spolupracujeme i se zahraničními kluby s obdobným zaměřením.

Klub chovatelů ježků je neziskovou organizací. Jeho příjmy tvoří členské příspěvky, dary a dotace. Veškeré příjmy budou využity pro naplnění cílů sdružení a jeho provoz.

Výhodami pro členy klubu jsou nižší poplatky za administrativní úkony spojené s registracemi ježků a výstavami, členům klubu je 2x ročně zasílán e-mailem věstník s termíny akcí klubu, články na zajímavá témata spojená s chovem ježků a mnohým dalším. Také neustále jednáme o spolupráci s dodavateli krmiv a chovatelských potřeb na výhodných nákupech pro členy KCHJ...

V současné době také existují dvě online fóra, kde můžete s ostatními členy klubu probrat své "ježčí záležitosti", zeptat se na radu, nebo naopak dobrou radu poskytnout.

skupina na facebooku

diskuze na portálu králíci.cz

Pokud Vás ježečci zaujali a chtěli byste se stát členy Klubu chovatelů ježků, pokračujte prosím k sekci Přihláška.

SPONZOŘI

¨
 
 
 

Novinky

Výsledky výstavy

17.06.2015 11:37
jsou již ke stažení v sekci Akce...

Omezení provozu

10.06.2015 10:05
Prosím všechny, abyste veškeré vyřizování PP, krytí, inbreeding analýzy, přihlášek, včetně určování...

Upozornění pro chovatele (i ty, kteří nejsou členy KCHJ)

02.06.2015 14:10
Až do dnešního dne jsem si myslela, že chovatelský řád KCHJ je napsaný jasně, bez žádných...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Spolupracujeme