Vítáme Vás na stránkách klubu chovatelů, majitelů a přátel ježků

 
 

Klub chovatelů ježků (KCHJ) byl oficiálně registrován Ministerstvem vnitra ČR dne 28. 3. 2013. 

Cílem Klubu chovatelů ježků je sdružovat chovatele a milovníky nejen Afrických Pygmy ježků, jejichž registr na území ČR a Slovenska vede, ale i jiných druhů ježků a bodlínů chovaných v našich domácnostech. Klub všestranně propaguje zásady správného a zodpovědného chovu, vzdělává nejenom členy sdružení, ale i širokou veřejnost, a to zejména v oblasti chovu a zdraví ježků. Pro stále větší zájem o tato zvířata klub také pravidelně pořádá výstavy. Dále se ve spolupráci se záchrannými stanicemi volně žijících živočichů věnujeme i ochraně divoce žijících ježků a spolupracujeme i se zahraničními kluby s obdobným zaměřením.

Klub chovatelů ježků je neziskovou organizací. Jeho příjmy tvoří členské příspěvky, dary a dotace. Veškeré příjmy budou využity pro naplnění cílů sdružení a jeho provoz.

Výhodami pro členy klubu jsou nižší poplatky za administrativní úkony spojené s registracemi ježků a výstavami, členům klubu je 2x ročně zasílán e-mailem věstník s termíny akcí klubu, články na zajímavá témata spojená s chovem ježků a mnohým dalším. Také neustále jednáme o spolupráci s dodavateli krmiv a chovatelských potřeb na výhodných nákupech pro členy KCHJ...

V současné době také existuje Facebooková stránka, kde můžete s ostatními členy klubu probrat své "ježčí záležitosti", zeptat se na radu, nebo naopak dobrou radu poskytnout.

skupina na facebooku

 

Pokud Vás ježečci zaujali a chtěli byste se stát členy Klubu chovatelů ježků, pokračujte prosím k sekci Chci se stát členem.

SPONZOŘI

 

¨
 
 

 

 

Novinky

Vánoční "dovolená"

14.12.2013 23:19
Děkujeme všem členům i přátelům KCHJ, kteří nám drří palce za jejich podporu a přízeň a přejeme krásné Vánoce a ještě lepší celý příští rok. Rádi bychom také oslavili Vánoční svátky v kruhu rodinném a tak si dovolujeme oznámit, že registry nebudou od 20.12. do 2.1. vyřizovat žádné registrace. PP...

Zprávy z výstavy

16.09.2013 00:13
Tak už je konec, poháry a ceny jsou rozdány a všichni se rozjeli do svých domovů. Akce měla hojnou účast jak vystavovatelů, tak i návštěvníků. Měli jsme i milou návštěvu v podobě "venkovní" ježinky Bodly. Děkuji všem zúčastněným za valmi příjemně strávený den a věřím, že se v budoucnu budeme na...

Prodloužení přihlášek v Pet kategorii

31.08.2013 22:46
za necelé dvě hodinky bude ukončeno druhé kolo přihlášek a s ním možnost přihlásit ježečky do oficiální kategorie (s PP). Vzhledem k tomu, že je pár posledních míst v kategorii Pet (bez PP), rozhodli jsme se příjem přihlášek do této kategorie prodloužit do 6.9. 23:59.

Druhé kolo přihlášek

19.08.2013 23:09
Druhé kolo přihlášek bylo již spuštěno a končí 31.8. nebo naplněním výstavních míst. Zatím je ještě pár míst možné obsadit, hlavně v kategorii Pet. Zájemci o vystavování si mohou stáhnout přihlášku v sekcích formuláře nebo Akce klubu.
<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19 >>