Vítáme Vás na stránkách klubu chovatelů, majitelů a přátel ježků

 
 

Klub chovatelů ježků (KCHJ) byl oficiálně registrován Ministerstvem vnitra ČR dne 28. 3. 2013. 

Cílem Klubu chovatelů ježků je sdružovat chovatele a milovníky nejen Afrických Pygmy ježků, jejichž registr na území ČR a Slovenska vede, ale i jiných druhů ježků a bodlínů chovaných v našich domácnostech. Klub všestranně propaguje zásady správného a zodpovědného chovu, vzdělává nejenom členy sdružení, ale i širokou veřejnost, a to zejména v oblasti chovu a zdraví ježků. Pro stále větší zájem o tato zvířata klub také pravidelně pořádá výstavy. Dále se ve spolupráci se záchrannými stanicemi volně žijících živočichů věnujeme i ochraně divoce žijících ježků a spolupracujeme i se zahraničními kluby s obdobným zaměřením.

Klub chovatelů ježků je neziskovou organizací. Jeho příjmy tvoří členské příspěvky, dary a dotace. Veškeré příjmy budou využity pro naplnění cílů sdružení a jeho provoz.

Výhodami pro členy klubu jsou nižší poplatky za administrativní úkony spojené s registracemi ježků a výstavami, členům klubu je 2x ročně zasílán e-mailem věstník s termíny akcí klubu, články na zajímavá témata spojená s chovem ježků a mnohým dalším. Také neustále jednáme o spolupráci s dodavateli krmiv a chovatelských potřeb na výhodných nákupech pro členy KCHJ...

V současné době také existuje Facebooková stránka, kde můžete s ostatními členy klubu probrat své "ježčí záležitosti", zeptat se na radu, nebo naopak dobrou radu poskytnout.

skupina na facebooku

 

Pokud Vás ježečci zaujali a chtěli byste se stát členy Klubu chovatelů ježků, pokračujte prosím k sekci Chci se stát členem.

SPONZOŘI

 

¨
 
 

 

 

Novinky

Expedice Maďarsko

02.04.2019 14:14
Po roce si členové KCHJ udělali výlet do Maďarska. Chovatelské stanice African Gem, Czechoslovak Hedgehog a Ježci od Prahy přijeli představit krásné ježečky ze svých stád. Velký úspěch měli jak zástupci těchto stanic, a co nás velmi těší, i jejich odchovy! Výhercům srdečně gratulujeme. 

KCHJ pomáhá - dar Záchranné stanici hl. m. Prahy pro volně žijící živočichy

28.03.2019 11:52
Po výstavě v Modřanech jsme se rozhodli udělat radost pichlavým kamarádům v pražské Záchranné stanici. Přivezli jsme jim plnou nálož dobrot, konkrétně speciální ježčí granule od firmy Dajana a ve spolupráci s prvním ježčím eshopem African Gem jsme zakoupili velkou zásobu konzerv.

4. Klubová výstava exotických ježků 2019

18.03.2019 19:07
4. Klubová výstava v Modřanech je úspěšně za námi. Výsledky a fotografie z výstavy naleznete v příslušných sekcích na webu. Nezahálíme a pilně se připravujeme na další výstavu. Přesně za dva měsíce se na Vás těšíme v Novém Městě na Moravě! 

6. Mezinárodní výstava exotických ježků 2018 v Brně

26.11.2018 00:05
A přihlášky jsou ukončeny. Můžeme se těšit na 48 přihlášených ježků :). Připomínáme, že poplatky musí být na účtu pořadatele nejpozději v pátek 30. 11. 2018.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>