Vítáme Vás na stránkách klubu chovatelů, majitelů a přátel ježků

 
 

Klub chovatelů ježků (KCHJ) byl oficiálně registrován Ministerstvem vnitra ČR dne 28. 3. 2013. 

Cílem Klubu chovatelů ježků je sdružovat chovatele a milovníky nejen Afrických Pygmy ježků, jejichž registr na území ČR a Slovenska vede, ale i jiných druhů ježků a bodlínů chovaných v našich domácnostech. Klub všestranně propaguje zásady správného a zodpovědného chovu, vzdělává nejenom členy sdružení, ale i širokou veřejnost, a to zejména v oblasti chovu a zdraví ježků. Pro stále větší zájem o tato zvířata klub také pravidelně pořádá výstavy. Dále se ve spolupráci se záchrannými stanicemi volně žijících živočichů věnujeme i ochraně divoce žijících ježků a spolupracujeme i se zahraničními kluby s obdobným zaměřením.

Klub chovatelů ježků je neziskovou organizací. Jeho příjmy tvoří členské příspěvky, dary a dotace. Veškeré příjmy budou využity pro naplnění cílů sdružení a jeho provoz.

Výhodami pro členy klubu jsou nižší poplatky za administrativní úkony spojené s registracemi ježků a výstavami, členům klubu je 2x ročně zasílán e-mailem věstník s termíny akcí klubu, články na zajímavá témata spojená s chovem ježků a mnohým dalším. Také neustále jednáme o spolupráci s dodavateli krmiv a chovatelských potřeb na výhodných nákupech pro členy KCHJ...

V současné době také existuje Facebooková stránka, kde můžete s ostatními členy klubu probrat své "ježčí záležitosti", zeptat se na radu, nebo naopak dobrou radu poskytnout.

skupina na facebooku

 

Pokud Vás ježečci zaujali a chtěli byste se stát členy Klubu chovatelů ježků, pokračujte prosím k sekci Chci se stát členem.

SPONZOŘI

 

¨
 
 

 

 

Novinky

Změna telefonního čísla klubového veterináře

23.07.2018 21:00
Odborné veterinární pracoviště MVDr. Jana Tesařová tel.: +420 605 843 910 Praha - po telefonické domluvě

6. Mezinárodní výstava exotických ježků v Praze 2019

13.07.2018 18:00
Potvrzeno! S radostí oznamujeme, že termín pro 6. Mezinárodní výstavu exotických ježků v Praze pro rok 2019 je již zamluven.  Bude se konat klasicky v sobotu v Toulcově Dvoře dne 5. 10. 2019. Tešíme se na vaši návštěvu :) S pozdravem vedení KCHJ

Nový vzhled webových stránek

08.07.2018 17:00
Tak jsme se k tomu konečně dostali a trochu tady provětrali pavučiny.  Možná to pro některé bude trochu šok, ale snad se v tom vyznáte taky lépe. Pokud by se Vám náhodou nějaká stránka zobrazovala ještě ve špatném rozlišení, tak se předem omlouvám, ale snad jsem to prošla všechno. Ještě pár...

Fotogalerie obohacena o fotky z Plumlova

02.07.2018 19:15
Ano, je to tady, s radostí oznamujeme, že fotky z naší poslední výstavy v Plumlově jsou zde. Naše další Výstava (5. Mezinárodní výstava exotických ježků v Praze) bude až 6.10.2018 a tak si mezitím můžeme zavzpomínat na krásné okamžiky z Plumlova. 
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>