Pro zájemce o členství:

 

Pokud máte zájem přihlásit se do Klubu chovatelů ježků (dále jen KCHJ), registrujte se pomocí elektronického formuláře uvedeného níže. Zodpovězený dotazník zasílejte prosím zpět do 14 dnů. Pokud do této lhůty výbor neobdrží dotazník k projednání, bude Vaše přihláška stornována. Jakmile výbor rozhodne o přijetí do klubu, budou Vám na registrační e-mail zaslány informace k platbě členského příspěvku na aktuální rok. Do seznamu členů budete zapsáni až po uhrazení příslušného poplatku. Členskou kartu zasíláme doporučeně do konce následujícího měsíce po měsíci, ve kterém byla provedena platba členského příspěvku (např. do konce února, pokud zaplatíte v lednu). 

Povinné údaje jsou nezbytné k registraci chovného stáda. Dbejte, prosím, na jejich správné vyplnění. Pokud vyplníte chybně e-mail, nebude Vás sekretář klubu moci kontaktovat.

V seznamu členů budou údaje uvedeny ve formátu: Jméno a příjmení, případně prefix stáda, PSČ + město (bez ulice a čísla), e-mail a případné webové stránky. Telefonní kontakt, přesná adresa ani datum narození uveřejněno nebude.  

Fill out my online form.
The easy to use Wufoo form builder helps you make forms easy, fast, and fun.